Құрметті студенттер!

2024-2025 оқу жылының күзгі семестріне Prince of Songkla университетіне (Таиланд) академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша оқуға құжаттар қабылдау мерзімі ашылды.

Prince of Songkla University (PSU), Таиланд:

– Таиландтағы ең үздік жоғары оқу орындарының бірі;

– Университет 1967 жылы құрылған мемлекеттік мекеме;

Times Higher Education World University Rankings 2024 рейтингінде Prince of Songkla университеті Таиланд бойынша 6 орында. QS World University Rankings 2024 рейтингі бойынша 901-950 орын алады. Ал, Webometrics Ranking мәліметтеріне сүйенсек 624 орынды иеленеді.

Кімдер қатыса алады:

– 1-2 курс студенттері.

Қаржылық шарттар:

– оқыту тегін негізде жүзеге асырылады

Және де басқа шығындары өтеледі:

• визаны рәсімдеу;
  • медициналық сақтандыруды рәсімдеу;
  • ұшақ билеті;
  • тұру;

Қажетті құжаттар:

1. төлқұжаттың түрлі-түсті көшірмесі;
  2. транскрипт 3 тілде (қаз, орыс және ағыл), (офис арқылы тіркеуші (104 каб. Ректорат) немесе Платонус ААЖ-да өтініш бере аласыз;

(GPA 3,00-ден төмен емес)

1. шет тілі деңгейін растайтын сертификат (бұл IELTS / TOEFL сертификаты немесе шет тілі деңгейін кемінде B2 растайтын тіл орталықтарының сертификаттары болуы мүмкін);
  2. CV (түйіндеме үлгісін оқу корпусы 209 кабинеттен алуға болады).
  3. файл – 2 дана.
  4. фото 3х4 (4 дана)
  5. медициналық анықтама (шетелге шығу үшін)
  6. Ректордың атына ата-аналардың келісімі
  7. Ағылшын тіліндегі ұсыныс хат (оқытушы мектеп директорының қолы, мөрімен)
  8. орыс және ағылшын тілінде өтініш және анкета (өтініш үлгісін оқу корпусы 209 кабинеттен алуға болады)

Қосымша болған жағдайда:

1. білім алушының көп балалы отбасын растау үшін отбасы мүшелері туралы құжат;
  2. студенттің ата-анасының жоқтығын растайтын құжат;
  3. студенттің мүгедектігін растайтын құжат.

Конкурсқа қатысуға өтінім беру:

Барлық құжаттарды электрондық нұсқада pdf форматында international.office@iuth.edu.kz поштаға жіберу тиіс (электрондық поштаға «Академия.моб. Күз 2024-2025» тақырыбын жазыңыз).

Сондай-ақ, қағаз нұсқадағы құжаттарды Халықаралық ынтымақтастық бөліміне (оқу корпусы, 209 каб.) әкелу қажет.

Өтінім беру мерзімі: 28 сәуір 2024 жыл

Құжаттарды international.office@iuth.edu.kz поштасына жіберген тұлғалар ғана академиялық ұтқырлыққа қатысуға жіберіледі, пункттердің бірі болмаған жағдайда білім алушылар конкурсқа қатыса алмайды.

Қосымша:

Қосымша ақпарат алу үшін халықаралық ынтымақтастық бөліміне (оқу корпусы, 209 каб.) жүгіне аласыз немесе +7 778 618 74 72 (Дильмуратқызы Әсел)  нөміріне хабарласа аласыз.

ЕСКЕРТУ:

Құжаттарды түзетусіз бір рет жіберіңіз, жібермес бұрын жиналған құжаттардың толық тізім бойынша тексеріңіз (қайта жіберілген құжаттар  ешқайсысы есепке алынбайды).