Айдаров Бақытжан Жұмадуллаұлы

b.aiadarov@iuth.edu.kz

Айдаров Бақытжан Жұмадуллаұлы

PhD, қауымдастырылған профессор м.а.

Білімі:

• 1996-2000 ж.ж. Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ- түрік университеті, Түркістан қаласы. «Заң» факультеті.
  • 2002-2004 ж.ж. Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ- түрік университеті, Түркістан қаласы. Магистратура, заң мамандығы бойынша құқық магистрі
  • 2009-2011 ж.ж. Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ- түрік университеті, Түркістан қаласы. Гуманитарлық- педогогикалық сырттай оқыт факультеті, «Дене шынықтыру және спорт» мамандығы.
  • 2017-2020 ж.ж. М.Әуезов атындағы ОҚУ, Шымкент қаласы. Докторантура.

Ғылыми дәрежесі, атағы:

• Доктор PhD

Жарияланымдары:

• Scopus, Web of Science базасында 3 ғылыми мақала, отандық және халықаралық басылымдарда 30-дан астам ғылыми мақала, 3 оқу әдістемелік нұсқау жарық көрген.

Біліктілік арттыру курстары:

• «Заманауи педагогикалық технологиялар» «Өрлеу» Біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ, Алматы, 2017 ж.

Оқытатын пәндері:

• Дене тәрбиесі бойынша сабақтан тыс жұмыстарды ұйымдастыру әдістемесі.