Құрметті студенттер!!!

«Халықаралық туризм және меймандостық университеті», «Тілдер» мектебі және «Әлеуметтік мәдени даму» бөлімінің ұйымдастыруымен Қазақстан халықтарының тілдер күніне орай «Тіл – достық көпірі» (қазақ тілінде), «Язык – мост дружбы» (орыс тілінде), «Language is a bridge of friendship» (ағылшын тілінде), «Dil, Dostluk Köprüsü» (түрік тілінде) тақырыбында эссе байқауын өткізеді.

Байқау мақсаты – тілді үйренуді ынталандыру, еліміздегі этномәдени өкілдері мен жастарына көп тілді меңгерудің маңызын насихаттау.

Байқауға қатысу үшін жазылған еңбек erjan.paizullaev@iuth.edu.kz электронды поштасына 2023 жылдың 27 қыркүйегіне дейін жіберілуі тиіс.

Байқау нәтижесінде үздік танылған эсселер ынталандыру сыйлықтарымен марапатталады.

Эссе жазу ережесі