Желтоқсан 12, 2020

Day

«Халықаралық туризм және меймандостық университеті» Кубогына Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған тоғызқұмалақ Ұлттық зияткерлік спорт түрінен халықаралық онлайн турнирі Ағымдағы жылдың 15 желтоқсанында Дүниежүзілік тоғызқұмалақ федерациясы мен халықаралық туризм және қонақжайлылық университеті Ұлттық спорт түрін халықаралық деңгейде таныту мақсатында Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған тоғызқұмалақтан халықаралық онлайн жарыс өткізеді. Турнир www.playok.com сайтта, сағат 15.00-ден 19.00-ге...