Нуралы Сымбат Талғатқызы

+77763251921

Нуралы Сымбат Талғатқызы

Оқытушы, педагогика ғылымдарының магистрі
  • 2017 – 2021 жылдар аралығында Абылай Хан атындағы Қазақ Халықаралық Қатынастар және Әлем Тілдері университетінің «Шет тілдер педагогикалық факультетін» аяқтады.
  • 2021-2023 жылдар аралығында К. Сағадиев атындағы Халықаралық Бизнес университетінде «Шет тілі: Екі шет тілі» мамандығында оқып, Педагогика ғылымдарының магистрі дәрежесін алды.
  • 2019-2020 жылдар аралығында Алматы қаласындағы «DreamSchool» оқу орталығында Ағылшын тілі мұғалімі қызметін атқарды.
  • 2021-2023 жылдар аралығында Алматы қаласындағы «Tesla Education» оқу орталығында Ағылшын тілі мұғалімі қызметін атқарды.
  • 2022-2023 жылдар аралығында Алматы қаласындағы «Магистр» жеке-меншік мектебінде Ағылшын тілі мұғалімі қызметін атқарды.
  • 2023 жылдың қыркүйек айынан бастап Халықаралық Туризм және Меймандостық университетінде Тіл мектебі оқытушысы қызметін атқарып жатыр.

Жарияланымдары:

• Халықаралық және отандық жарияланымдары: Республикалық жарияланымда 1 мақала, Халықаралық бизнес университеті ғылыми конференциясында 1 мақала

Біліктілік арттыру курстары:

1. «Ғылыми мақала: Идеядан жариялауға дейін» тақырыбындағы Халықаралық Бизнес университетінің ғылыми тағылымдамасы, 36 сағат.

Оқытатын пәндері:

• Шет тілі, Туризм мақсатындағы ағылшын тілі