Аманғазыева Анара Аманғазықызы

Аманғазыева Анара Аманғазықызы

Оқытушы

Білімі:

• 2020-2022жж. Қазақ спорт және туризм академиясы (Алматы)
  • Білім ғылымдарының магистрі
  • Мамандығы: «Туризм»
  • 2016-2020 жж. Қазақ спорт және туризм академиясы (Алматы)
  • «Туризм» мамандығы бойынша бакалавр
  • 2012-2016жж. атындағы педагогикалық колледжі. Әуезова (Семей)
  • Мамандығы: «Дене шынықтыру және спорт»

Жұмыс тәжірибесі:

Академиялық:

2022ж оқытушы

Оқытылатын пәндер тізімі

• Туризмдегі анимациялық әрекеттер
  • Халықаралық және ішкі туризмдегі кадр қызметі
  • Музейтану
  • Көшбасшылық
  • Туристік өнімді жобалау және жылжыту
  • Тұрақты туризм

2020 жылдың қыркүйек айы

• Алматы қ. Қазақ спорт және туризм академиясының Туризм және сервис кафедрасында педагогикалық практика
  • Ресей мемлекеттік дене шынықтыру, спорт, жастар және туризм университетінде онлайн тәжірибеден өту, Мәскеу қ

Біліктілікті арттыру:

• Туристік спорттық саяхаттарды аяқтау туралы куәліктер: Іле өзенінде рафтинг (I қиындық дәрежесі), велосаяхат (I санатты қиындық), жаяу серуендеу (I санатты қиындық).
  • «Адам ресурстарын басқаруға дайындық» курсы үшін Coursera сертификаты
  • «Жоба тәуекелдері мен өзгерістерін басқару» курсын аяқтағаны үшін Coursera сертификаты
  • «Scopus және Web of Science мәліметтер базасы үшін ғылыми мақалаларды жазу және жобалау әдістері» сертификаты
  • «Қызмет көрсету стандарттарының негіздері» сертификаты 72 сағат;
  • КТА «Туризм және оның құрамдас бөліктері» сертификаты 72 сағат
  • «Тұтынушыға қызмет көрсетуді басқару» сертификаты
  • «Оқу анимациялық бейне контентін құру негіздері» сертификаты 72 сағат
  • Курсты аяқтағаны туралы сертификат «Табысты туристік өнімді құрудың 5 идеясы. Сәтті іскерлік әңгімелер»
  • «Туризм индустриясының трендтері. 5 ағымдағы бағыт»
  • Оқыту әдістерін жетілдіру «Педагогикалық шеберхана», 72 сағат
  • Coursera «Тұрақты туризм – қоршаған ортаның денсаулығын нығайту» курсын аяқтағаны үшін сертификат

Марапаттары мен жүлделері:

• «Студенттер мен магистранттар арасындағы үздік ғылыми-зерттеу жұмысы үшін» конкурсының жеңімпазы ҚазАСТ, 2021 ж.

Жарияланымдар мен презентациялар:

• Аманғазыева А.А., Құлахметова Г.А. «Туризмдегі анимациялық қызметті басқару жүйесі» // Вопросы наука и образование, РФ, 2020., №39(123) 2-3 б.
  • Аманғазыева А.А., Кулахметова Г.А. «Анимация қонақ үй кешендеріндегі туристік қызметтердің негізгі құрамдас бөлігі ретінде» // «Жас зерттеуші: қиындықтар мен перспективалар» CXCV халықаралық ғылыми-практикалық конференциясының мақалалар жинағы. – М., Ред. «Интернаука», – 2020., No 48 (195). – 282-288 беттер.
  • Аманғазыева А.А., Агелеуова А.Т. «Туризм және қонақжайлылықтағы анимация және анимациялық қызметтің теориялық негіздері» // Жас ғалымдардың зерттеулері: дене шынықтыру, спорт, туризм, 2021, № (15). 167-171 беттер.
  • Аманғазыева А.А., Губаренко А.В. «Қазақстан Республикасының туризміндегі анимацияның өзекті тенденциялары» // «Туризмді дамытудың өзекті мәселелері» V Халықаралық ғылыми-практикалық конференция, Мәскеу, 2021 ж. 444-448 бет.
  • Аманғазыева А.А., Губаренко А.В. «Қалалық ортада туристік анимацияны ұйымдастырудың инновациялық бағыттары» // Жас ғалымдардың зерттеулері: дене шынықтыру, спорт, туризм, 2022, No17, 119-123 б.
  • Аманғазиева А.А., Тулбаева А.Т. «Қазақстандағы мәдени-демалыс қызметі және анимация» // Кафедраның аға оқытушысы, кафедраның еңбек сіңірген нұсқаушысы еске алуға арналған «Туризм және қонақжайлылық саласындағы өзекті зерттеулер» I Халықаралық ғылыми-практикалық конференция. Туризм Осман Сардаров Агитович 2022, 121-126 б.
  • Аманғазыева А.А., Нарбаева Е. «Транзиттік туризм – Түркістан облысындағы туризмді дамытудың жаңа бағыты ретінде». «Түркістан облысының мысалында туристік бағыттарды дамыту перспективалары» атты конференция жинағы Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция