Әзизова Айнұр Орынбасарқызы

azizova.ainur@iuth.edu.kz

Әзизова Айнұр Орынбасарқызы

PhD, қауымдастырылған профессор м.а.

Білімі:

• 2005-2009 – Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университеті, филолог;
  • 2010-2012 – Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университеті, «Әдебиеттану» мамандығы бойынша гуманитарлық ғылымдар магистрі;
  • 2013-2016 – Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университеті,

Ғылыми дәрежесі, атағы:

• Филология мамандығы бойынша философия (PhD) докторы (6D020500)

Жарияланымдары:

• Отандық және халықаралық басылымдарда 30-дан астам ғылыми мақала, 2 ұжымдық монография жарық көрген.
  • Біліктілік арттыру курстары:
  • Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті жоғары оқу орындары оқытушыларының Біліктілікті арттыру институтында «Орыс филологиясы» мамандығы бойынша атты біліктілікті арттыру толық курсы 144 сағат. (Куәлік №5194, 06.02. – 04.03.2017 ж.).
  • “Advancing English for Media Literacy in Kazakhstan” project completing successfully ‘English for Media Literacy’ course. Association of Teachers of English of Kazakhstan ‘KazTEA’ Түркістан қ.Қазан, қараша 2022 ж. 72 сағат.
  • Инновационные образовательные технологии обучения русскому языку как неродному. «Тұран» біліктілік арттыру орталығы Түркістан қ. 72 сағат.
  • «Научно-методический вектор русистики» жобалардың қатысушы «Горизонты современной русистики» вебинары, «Русистика и современность» видеоконференциясы, «Наука и практика «непрерывной» русистики» видеодәрісі бағыттары бойынша. Институт непрерывного образования АДПО РФ.
  • Leading Teams: Developing as a Leader. University of Illinois at Urbana-Champaign, предлагаемый на Coursera. 01-28.04.2023
  • «Пдагогикалық шеберлік» сабақ беру әдістерін жетілдіру курсына қатыстым. 72 сағат.

Оқытатын пәндері

• Орыс тілі