Боханова Айгүл Серікбайқызы

bokhanova.aigul@iuth.edu.kz

Боханова Айгүл Серікбайқызы

PhD, қауымдастырылған профессор м.а.

Білімі:

• 2002 – 2006 жж. Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік Университеті, Түркістан қаласы, 0309 – Орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
  • 2006 – 2008 жж. Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік Университеті, Шымкент қаласы, 6N0205 – Филология магистрі
  • 2011 – 2014 жж. Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті, Алматы қаласы, филология мамандығы бойынша философия (PhD) докторы (6D020500)

Ғылыми дәрежесі, атағы:

• Филология мамандығы бойынша философия (PhD) докторы (6D020500)

Жарияланымдары:

• 40-тан астам жарияланымдардың авторы, соның ішінде 2 оқу құралдары, Scopus Scientificometric мәліметтер қорына енгізілген басылымдарда 4 ғылыми мақала жарық көрген.

Біліктілік арттыру курстары:

• “Өрлеу” біліктілікті арттыру ұлттық орталығында “Онлайн платформалар және оларды орыс тілін оқыту кезінде пайдалану дағдылары” дәрістер курсына қатысушының 144 сағат көлеміндегі сертификаты (20.11-25.11.2021).
  • “Advancing English for Media Literacy in Kazakhstan” project completing successfully ‘English for Media Literacy’ course. Association of Teachers of English of Kazakhstan ‘KazTEA’ Түркістан қ.Қазан, қараша 2022 ж. 72 сағат.
  • Инновационные образовательные технологии обучения русскому языку как неродному. «Тұран» біліктілік арттыру орталығы Түркістан қ. 72 сағат.
  • «Научно-методический вектор русистики» жобалардың қатысушы «Горизонты современной русистики» вебинары, «Русистика и современность» видеоконференциясы, «Наука и практика «непрерывной» русистики» видеодәрісі бағыттары бойынша. Институт непрерывного образования АДПО РФ.
  • Leading Teams: Developing as a Leader. University of Illinois at Urbana-Champaign, предлагаемый на 01-28.04.2023
  • «Пдагогикалық шеберлік» сабақ беру әдістерін жетілдіру курсына қатыстым. 72 сағат.

Оқытатын пәндері:

• Орыс тілі