Әбдібаева Камила Дәулетқызы

Әбдібаева Камила Дәулетқызы

Оқытушы

Білімі:

• 2014 – 2018 М.Әуезов атындағы ОҚУ экономика және бизнес факультеті, «Туризм»
  • 2018 – 2020 М.Әуезов атындағы ОҚУ жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру институты «Информатика»

Жұмыс тәжірибесі:

Академиялық:

• Осы ұйымда жұмыс істеу
  • 2023 – қазіргі Туризм мектебінде магистр, оқытушы
  • Мұражайтану, Халықаралық және ішкі туризмдегі электронды және цифрлық брондау жүйелері, Халықаралық туризм географиясы, «Туроператорлық және туристік агенттік қызметі» Кіші «Туризмдегі логистика»
  • Білім беру ұйымдарындағы бұрынғы жұмыс орындары:
  • 05.2022 – 28.08.2023:М.Әуезова атындағы ОҚУ магистрі -оқытушысы., «Халықаралық туризм және сервис» кафедрасы
  • Мамандыққа кіріспе, Туризм, Туризмдегі маркетинг, Туризм инфрақұрылымы, Халықаралық туризм, Мейрамхана ісі

Академиялық емес:

• 2018-2019: Менеджер, ALE және IP «Орталық Азияның индустриялық туризм қауымдастығы» UP, RUP дамуы
  • Біліктілікті арттыру:
  • 2022 «ZIAT» ғылыми-әдістемелік орталығы «Туризм және мейрамхана және қонақ үй бизнесі» тақырыбы бойынша 72 сағаттық біліктілікті арттыру курсын аяқтады.

Жарияланымдар мен презентациялар:

• 2022-2023: ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ПРАКТИКАЛЫҚ «ICETE-2022» -М.ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ ЮКУ, ШЫМКЕНТ қ.
  • ОҢТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН УНИВЕРСИТЕТІНІҢ 80 ЖЫЛДЫҒЫНА АРНАЛҒАН «Әуез оқулары–21: ЖАҢА ҚАЗАҚСТАН – ЕЛ БОЛАШАҒЫ» ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ПРАКТИКАЛЫҚ КОНФЕРЕНЦИЯ. М.ӘУЕЗОВ, – ШЫМКЕНТ: атындағы ЮКУ. М.ӘУЕЗОВА, 2023 ж