Халықаралық туризм және меймандостық университетінде алғашқы түлектерге арналған кеш өтті

Түркістан қаласындағы Халықаралық туризм және меймандостық университеті алғашқы 460 түлек үшін «IUTH GRADUATION GALA 2024» шарасын ұйымдастырды. Салтанатты кешке, ҚР туризм және спорт вице-министрі  Ержан Мәлікұлы Еркінбаев қатысып, бітіруші түлектерге диплом табыстады.

Айта кетейік, Халықаралық туризм және меймандостық университеті – туризм саласында халықаралық деңгейдегі жоғары білікті мамандар даярлайтын еліміздегі алғашқы бейінді университет. Қазіргі таңда, ЖОО бітірген және диплом алған 460 түлектің 87-сі жұмысқа орналастырылды.

Бүгінде туризм саласындағы кадрға деген жоғары сұранысты ескере отырып, 2024-2025 оқу жылынан бастап 3 жылдық білім беру жүйесіне көшу жүзеге асырылады. Триместрлік сабақтар 10 апталық теориялық оқу мерзімімен ұйымдастырылады, студенттер 3 жылдан кейін бакалавр дәрежесін алады.