Сәбидолла Ерсайын Дулатұлы

Сәбидолла Ерсайын Дулатұлы

Аға оқытушы

Білімі:

• 2015-2019 Қазақ спорт және туризм академиясы (бакалавр)

Мамандығы: «Туризм менеджері» (спорттық туризм бойынша нұсқаушы)

• 2020-2022 Қазақ спорт және туризм академиясы (магистратура)

Мамандығы: «Туризм»

Біліктілігі: спорттық туризм бойынша нұсқаушы; шаңғы нұсқаушысы

Жұмыс тәжірибесі:

• «Туризм» мектебінің магистрі, аға оқытушысы
  • Туристік спорттық дайындық, Туристік спорттық дайындық, Туристік өнімдерді жобалау және жылжыту, Туристік өнімді халықаралық және ішкі нарықта жобалау және жылжыту.
  • Шахтер спорттық туризмі: «Туристік мораль психологиясы дайындығы»; «Туристік көпсайыс».

Білім беру ұйымдарындағы бұрынғы жұмыс орындары:

• 2019-2022 Халықаралық қазақ-қытай тілі колледжінің туризм кафедрасында арнайы пәндер оқытушысы
  • 2021-2022 Алматыдағы Оқушылар сарайында тау туризмі бойынша жаттықтырушы
  • 2019-2022 Туристік және спорттық дайындық, Туризмнің белсенді түрлерінің техникасы мен тактикасы, Туристік қызметті ұйымдастыру

Академиялық емес:

• 2016-2021 жж ОЙ-ҚАРАҒАЙ тау шаңғы курортында маусымдық іс-шаралардың нұсқаушысы.
  • «Ой Қарағай-Орман ертегісі» тау шаңғысы курортының жалға беру пунктінің меңгерушісі.
  • ОЙ-ҚАРАҒАЙ тау шаңғы курортының шаңғы мектебінің нұсқаушысы.

Біліктілікті арттыру:

• 2023 жылғы 16 қыркүйек Эмин Атасойдың «Scopus және Web of Science дерекқорлары үшін ғылыми мақалаларды жазу және форматтау әдістері» дәрісіне қатысу.
  • 2023 жылғы 13 ақпаннан 25 ақпанға дейін Қазақстан туристік қауымдастығы жанындағы «Туризм және оның құрамдас бөліктері» тақырыбындағы біліктілікті арттыру курсы
  • 14 сәуір, 2023 жыл «Туристік бағыттарды дамыту перспективалары» конференциясына қатысу
  • 24 сәуір, 2023 жыл Тұтынушыларға қызмет көрсету менеджменті» семинарында оқуды аяқтады.
  • 2023 жылғы 24 сәуір – 14 мамыр
  • 2023 жылдың маусымында «Білім беру анимациялық бейне контентін құру негіздері» атты 72 сағаттық біліктілікті арттыру курсын аяқтады.
  • «Педагогикалық шеберхана» тақырыбы бойынша біліктілікті арттыру курсын аяқтады.

Жаңа ғылыми әзірлемелер:

• 2023 жылдың шілдесінде Туризм нұсқаушысының кәсіби стандарттарын әзірлеуге қатысты
  • 2022-2023 СТ білім беру бағдарламасын әзірлеуге қатысты