Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат

Жобаның негізгі мақсаты – сыбайлас  жемқорлық деңгейін төмендету, сыбайлас жемқорлыққа қарсы қалыптастыру, азаматтардың университет қызметіне сенімін арттыру. Жобаның негізгі міндеттері – профессор-оқытушылар құрамының сыбайлас жемқорлыққа қарсы мінез-құлық моделін одан әрі дамыту және мемлекеттік қызмет көрсету сапасын арттыру, тұрмыстық сыбайлас жемқорлықты жою, студенттер үшін кедергісіз және қолайлы жағдайлар жасау, университет қызметінің ашықтығы, ауқымды қоғамдық бақылау жүргізу арқылы сыбайлас жемқорлық проблемаларын шешу.

Жоба тұрмыстық сыбайлас жемқорлықты жоюға және университет студенттері мен қызметкерлері үшін қолайлы жағдай жасауға, қоғамдық бақылау жүргізуге, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған.

Мен сыбайлас жемқорлыққа қарсымын!

Я против коррупции!

I am against Corruption!

Қазақстан Республикасының сыбайлас жемқорлыкқа қарсы кызметі
Антикоррупционная Служба Республики Казахстан
Anti-corruption agency of the Republic of Kazakhstan

Call-орталық 1424 (қонырау шалу тегін)
Call-центр 1424 (звонок бесплатный)
Call-center 1424 (toll-free call)

Приказ об Антикоррупционных мероприятиях МУТиГ

Приказ о составе Антикоррупционной совете

Антикоррупционный стандарт МУТиГ

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Жоспары

Антикоррупционная стратегия РК на 2015-2025

Антикоррупционный стандарт МОН РК

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Кеңесінің құрамы

Сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне ішкі талдау жүргізу жоспары

Положение о Совете по противодействию коррупции в МУТиГ

УПОЛНОМОЧЕННАЯ ПО ЭТИКЕ И ПРОТИВОДЕЙСТВИЮ КОРРУПЦИОННЫМ РИСКАМ

Проректор по воспитательной работе Нургазинова Светлана Жакуповна

График приема преподавателей, сотрудников и студентов по вопросам этики и противодействию коррупционным рискам:

ежедневно с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.00 ч., перерыв с 13.00 до 14.30 ч.

Адрес: РК, ТУРКЕСТАНСКАЯ ОБЛАСТЬ, ТУРКЕСТАН Г.А., Г.ТУРКЕСТАН, УЛИЦА РАБИГА СУЛТАН БЕГИМ, 14Б

Тел: +7 705 336 13 23

Email: zhanna.astana@mail.ru

ПРОЕКТНЫЙ ОФИС ПО ПРОТИВОДЕЙСТВИЮ КОРРУПЦИИ «ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ТУРИЗМ ЖӘНЕ МЕЙМАНДОСТЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ – АДАЛДЫҚ АЛАҢЫ»

Руководитель Проектного офиса по противодействию коррупции «Международного университета туризма и гостеприимства – Адалдық алаңы»

Алайдаров Ақ-Әділ Әбушахмаұлы

ежедневно с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.00 ч.,перерыв с 13.00 до 14.30 ч.

Тел: +7 701 574 54 81

Email: akadil.alaidarov@iuth.kz