Әлеуметтік мәдени даму бөлімі

БӨЛІМНІҢ МАҚСАТЫ

Университетте барлық бөлімдермен бірлесіп тәрбие жұмысын, мәдени-бұқаралық іс-шараларды ұйымдастырады, регламенттер мен қағидалар негізінде студенттердің жатақханаларға орналастырылуын, ішкі тәртіп қағидаларының сақталуын бақылауды жүзеге асырады.

БӨЛІМНІҢ НЕГІЗГІ МІНДЕТТЕРІ

• Студенттік парламентке, студенттік клубтартарға жәнеде тәрбиелік-танымдық іс-шараларға жетекшілік етеді.
  • Жоспарға сәйкес факультеттердің тәрбие жұмысын үйлестіреді.
  • Тәлімгерлерді дайындауға және олардың шығармашылық өсуіне үнемі көмек көрсетеді.
  • Өзекті қоғамдық мәселелер бойынша конференциялар, кездесулер, пікірталастар, дөңгелек үстелдер ұйымдастырады.
  • Бекітілген регламентке сәйкес студенттерді жатақханаларға орналастыруды қамтамасыз етеді және тәртіп пен тәртіптің сақталуын қадағалайды.
  • Декандардың тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасарларының жұмысын үйлестіреді.
  • Студенттердің пәнін бақылайды, тәртіптік шаралар қабылдау үшін деканаттарға ұсынымдар жолдайды.

БӨЛІМІНІҢ ҚҰРАМЫ

Бөлім басшысы

Айдаров Бақытжан Жұмадуллаұлы

Түркістан қаласы, Рабиға Сұлтан Бегім көшесі, 14