IUTH студенттік ғылыми орталығы

Студенттік ғылыми орталық – студенттердің ғылыми әлеуетін кеңейтуге және оқудан бос уақытта немесе арнайы берілген уақытта ғылыми-зерттеу қызметінің дағдыларын қалыптастыруға бағытталған ғылыми қызметтің бір түрі.

Студенттік ғылыми орталық – студенттердің ғылыми қызметін ұйымдастыру түрі, студенттерді ғылыми қызметке тарту, ғылыми бағытын таңдауға, ғылыми отырыстар өткізуге, баяндамаларды тыңдауға және талқылауға, студенттік және басқа да конференцияларға қатысуға ықпал ету.

МАҚСАТЫ

Студенттік ғылыми орталық қызметінің негізгі мақсаты Студенттердің ғылыми-зерттеу қызметін дамыту, маман қалыптастыру үшін олардың университетте жүргізілетін ғылыми-зерттеулерге қатысуына қолайлы жағдайлар жасау; әрбір студентке өз құқығын қабілеттері мен қажеттіліктерін қамтамасыз ету үшін жеке тұлғаның шығармашылық дамуын жүзеге асыруға мүмкіндік беру.

МІНДЕТТЕРІ

Студенттік ғылыми орталық қызметінің негізгі міндеттері:

• студенттердің ғылыми дайындық деңгейін арттыруға ықпал жасау;
  • жас мамандарды кәсіби даярлау сапасын арттыру;
  • шығармашылық белсенділікті қалыптастыру үшін жағдай жасау;
  • студенттердің өз бетінше ғылыми ізденістеріне көмектесу және олардың ғылыми жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз ету;
  • студенттерді жоспарланған ғылыми конференциялар, конкурстар, көрмелер және т.б. туралы, оларға қатысу мүмкіндігі туралы уақтылы хабардар ету;
  • кафедраның ҒЗЖ тақырыбы, кафедрааралық бірлестік, оның ішінде келісім-шарттық ҒЗЖ бойынша ғылыми-тәжірибелік зерттеулер мен ғылыми-тәжірибелік іс-шаралар өткізу.

БІЗДІҢ БАЙЛАНЫС

Түркістан қаласы, Рабиға Сұлтан Бегім көшесі 14 “Б”, тел.: +77714446950, e-mail: isa_seisen@mail.ru